info@imam.lt
+370 644 54348

8 patarimai padedantys statybose su medžaigomis

  • Posted by: imam258

Namų renovacijos projektai gali būti brangūs, tačiau yra daugybė būdų, kaip sumažinti išlaidas ir išlaikyti pinigus jūsų piniginėje. “Studio 1A” licencijuotas rangovas ir “HGTV” “Flipping the Block” Josh’o ​​šventyklos sustojimas nutraukė “Constriction” patarimus, kaip sutaupyti pinigų su Willie ir Tamron.

Ne visada eikite su mažiausią pasiūlymą iš rangovų. Tiesa, nes tai mažiausia kaina, nereiškia, kad tai geriausias pasiūlymas, sako Temple. “Atlikite savo namų darbus”, – sakė jis. “Įsitikinkite, kad obuoliai yra obuoliai.”

Venkite didelio užstato sumokėjimo. Šventykla siūlo apmokėti rangovus dalimis, kad įsitikintų, jog darbas pasibaigęs. “Tai padės rangovui grįžti”. Jis taip pat siūlo visada sumokėti galutinę įmoką po paskutinio darbo, siekiant užtikrinti, kad tie šansai ir galai būtų susieti.

Apsvarstykite šaltesnius sezonus, jei norite samdyti rangovą. Dėl šiltų orų vasarą paprastai būna rimčiausias rangovo sezonas, todėl gali būti sunku ją surasti, tačiau taip pat gali būti didesnės normos, nes paklausa yra tokia didelė. Norėdami sutaupyti šiek tiek pinigų, Šventykla siūlo taupyti savo namų darbus šaltam sezonui, kai jis yra atviresnis. “Jūs gaunate rangovus, kai jiems laikas tai padaryti”, – sakė jis.

Atlikite demo save. Išmeskite griovimo išlaidas, rūpindami savimi. “Paimk kablys, – sakė šventykla. “Tai terapinis”. Jis siūlo sulaikyti nuo vandens ir jėgos, tačiau, išskyrus tai, eik į jį.

Pirkite savo instaliacijas ir baldus. Rasti daiktus patys, kad nebūtumėte mokami kažko už tai. “Daug dalykų, kuriuos galite padaryti sau”, – sakė jis. “Visur yra informacijos apie tai.”

Išjunkite techninę įrangą savarankiškai. Pakeiskite tuos spintelių rankenas ir kitas aparatinės įrangos detales atskirai. “Tai puikus būdas pagerinti jūsų kambarį su pora pigaus pataisymų”, – sakė šventykla.

Tobulinkite spinteles patys. Naujos spintelės gali būti brangus įsigijimas, todėl, jei įmanoma, papildykite virtuvėje jau įrengtas spinteles. “Darbas yra prep,” sakė šventykla, todėl įsitikinkite, kad kiekvieną gabalėlį nuvalykite kruopščiai, tada naudokite gruntuojamą dažą, kad būtų lengviau tęsti.

Žalioji su bambukais. “Mano mėgstamiausias dalykas – pasakyti žmonėms tai padaryti”, – sakė šventykla. Bambukas pasirodė esąs tvarus ir kokybiškas kietas medis, o “snap” pritaikymas suteikia puikią galimybę namų savininkams instaliuoti save.

Author: imam258

Leave a Reply