info@imam.lt
+370 644 54348

Kaip dengti stogą?

  • Posted by: imam258

Neišmeskite kaulų – stogas – sunkus darbas. Negalima pasislėpti nuo elementų. Jūs negalite bijoti aukštumų, ir jūs turite būti gana tinka. Prieš prisiimdami šį projektą, pabandykite tai: išeikite kopėčių ir lipkite ant stogo. Jei negalite patogiai pasivaikščioti, išsinuomokite pro. Jei praleidote šį pirmąjį testą, eikite į lumberyard ar namų centrą ir išmeskite pūslelį ant peties. Įsivaizduokite save, kad kraunate a
kopėčios … daug, daug kartų.

Jei šiuo metu vis dar jausite teigiamai, kodėl gi neleiskite šūvio? Galite praleisti daug sunkiųjų kėlimo, jei jūsų stogo tiekėjas pakelia lentjuostes ant stogo. Būtinai paskirstykite apkrovą tolygiai per stogo piko ilgį. Tačiau neturite lentjuostės, tiekiamos ant stogo, jei turite dar du sluoksnius senų plytelių, kad būtų galima išplauti – tai gali būti per daug svorio jūsų santvarams.

Kai gausite leidimą (jei reikia) ir saugiai nuimkite stogą, šluostykite nago lašelinį kraštą
eva

Vėjo išpučiamas stipri lietus ir / ar sniegas gali priversti vandenį ir net tinkamai sumontuotas plyteles. Dar blogiau yra ledo užtvankos (užšalęs vanduo / sniegas, atsirandantis ant stogo kraštų), dėl kurio gali išsipūsti, leidžiant vandeniui prasiskverbti po apatine pūslelinė ir paskui nuleisti į namus. Kad apsaugotumėte nuo tokio įsiskverbimo, naudokite lipnią vandeniui nepralaidų sluoksnį (“ledo užtvarą”), kuris tvirtai prilipo prie apatinės juostos apmušalų ir užsandarintų nailes. Pirkite jį stogo dengimo įmonėms ar namų centrams. Sunkiuose klimato regionuose dauguma statybinių normų reikalauja, kad jie būtų nuo 3 iki 6 pėdų aukščio nuo eaves (mažiausiai 2 pėdų virš išorinės sienos). Paskambinkite savo statybos inspektoriui vietine informacija.

Uždenkite likusią stogo dalį su 15 asfalto sluoksniu veltinio sluoksniu (kai kuriems kodams gali reikėti Nr. 30). Kiekvienas sluoksnis mažiausiai 2 vnt. Sutaps į apatinį. Vykdykite šį žingsnį, pritvirtindamas lašinamąjį kraštą palei gręžtuvus (stogo šonus), ant viršutinio sluoksnio. Kaip ir su mirksinčiuoju, visada apvalykite viršutinius gabalus virš mažesnių dalių. Vėlyvasis stoglangis išdžiūvo prieš dygsniavimą, apsaugo nuo vėjo varomo lietaus, nes jingles sugenda ir padidina atsparumą ugniai.

Tada suraskite stogo centrą viršuje ir eva, tada užfiksuokite vertikalią kreidos liniją. Dauguma pranašumų naudoja šią eilutę, kad pradėtų drebėti, dirbdami kairėje ir dešinėje grėblių link. Marmuro gamintojai gali rekomenduoti pradėti nuo kairiojo krašto krašto, todėl patikrinkite pakuotės rekomendacijas.

Pirmąja pūslelių eilės, vadinamos starterio taku ar juostele, pjaustote juostukus nuo trijų kilimėlių lentjuostės ir pritaikykite juos savaime užsiliepsnojančia lipni juosta aukštyn išilgai eaves. Įsitikinkite, kad šia eilute yra nedidelis perėjimas (nuo 1/4 iki 3/8 colio) už lašėjimo krašto. Pradedantysis kursas apsaugo stogą, užpildydamas tarpus po apipjaustytuvu ir siūlių kitoje eilėje (pirmojo kurso). Ant pradinio kurso klijais priklijuojami pirmojo piloto kurso lapai.

Galiausiai, pirmąja blauzdikaulio kryptimi pritvirtinkite tiesiai ant viršaus ir nuleiskite starterio trajektoriją. Ant gumbelio naudokite keturias stogo dangas, kaip nurodyta pakuotės instrukcijose (šešios nagai vėjo vėjo srityse). Pasibaigus šiam kursui, horizontalias kreidos linijas galite nutiesti iki stogo, kad būtų užtikrintos tiesios eilutės. Įsitikinkite, kad atsiveriate 5 colių gipso skirtukų, kur apatinis kortelės kraštas atitinka išpjovos viršutinę dalį.
Atskleisk seną

Negalima tinkamai įdiegti naujo mirksinčio ir apatinio sluoksnio, jei iš anksto nepašalinsite senojo stogo. Išbrinkusi esamas juostas, būtinai nuimkite visus senus nagus arba nulenkite juos. Išpjaudami nagai bus plyšę skylutes jūsų naujose plytelėse. Jei esate netoli jūsų namuose esančių kilnojamųjų daiktų, ir jūs nerimaujate, jie gali būti pažeisti, juos perkelkite. Investuokite į keletą didžiųjų tarpų, kad apsaugotumėte savo augalus ir kraštovaizdį ir sugautumėte tūkstančius vinių, kad lietus žemyn nuo stogo. Tai gali būti visiškai neįmanoma pašalinti seną savaiminio ledo ir vandens sluoksnį, bet tai gerai, jei jūs turite palikti jį vietoje. Ir jei visais įmanomais būdais, pasodinkite šalia namo išsinuomotą šiukšlių dėžę, kad galėtumėte išmesti senąsias plyteles tiesiai iš stogo. Daugiau informacijos žr

Author: imam258

Leave a Reply