info@imam.lt
+370 644 54348

Kaip dėti laminatą?

  • Posted by: imam258

1. Kruopščiai nuvalykite grindjuosius, kad ant grindų nebūtų šiukšlių ir kad jis būtų plokščias ir lygus.

2. Tiesiai ant grindų uždėkite plastiko sluoksnį, kad susidarytumėte drėgmės barjerą. Juostos juostelė 2 colių virš grindų, naudojant dažytojus mėlyna užmaskavimo juosta. Jei reikia, naudokite drožlių juostą, kad padengtumėte plastiko lakštų kraštus. Pripilkite plastiko dangą 6 coliais.

3. Naudokite nedidelius lentjuostus, kaip tarpiklius, kad grindis būtų laikomos toli nuo sienos apie ketvirtadalį colio. Skirstytuvai padeda išplėsti grindų perimetrą. Pirmąją eilutę uždėkite ant tarpiklių. Trinti paskutinę eilutę iki ilgio, kad tilptų taip, kad ji užfiksuotų ketvirtį colio nuo sienos.

4. Norėdami paleisti kitą eilutę, naudokite ankstesnės eilutės trumpaus apkarpymo sekciją. Tai užtikrins, kad tarp plokščių iš eilės sujungimai pasiskirsčiusi iš gretimų eilučių sąnarių.

Šio projekto laminuota grindys turi garso izoliaciją ir tekstūruotos vyšnios medienos apdailą. Jis pritraukia kartu, sutvirtina duris pagal kampą, o tada išdėsto eilutę, kuri yra sumontuota.

Norėdami išsaugoti grindų dangų kraštus, naudokite medienos laužo gabalėlį, kad bakstumėte greta esančias eilutes. Tai padės išvengti žalos liežuviui ar grioveliui su plaktuku.

5. Sumontavę kitą plokštę iš eilės, pakelkite lentą į kampą, kad ji galėtų užfiksuoti / užsifiksuoti ir bakstelėkite lentą prieš ankstesnę lentą eilėje su plaktuku ir prispaudimo įrankiu. Tęskite visą kambarį, kol pasieksite tolimiausią pusę. Ištraukite lentos išilgai, kad tilptų paskutinėje eilutėje, ir pritvirtinkite perėjimo juosteles tarp grindų ir kitų grindų tipų durų angose.

6. Nuimkite tarpą aplink sieną ir pritvirtinkite plytelių ir ketvirčio apvalkalus, uždengiančius plastiko drėgmės barjerą ant sienos ir tarpą tarp sienos ir grindų. Nugarskite galvos šiek tiek žemiau liejimo paviršiaus ir užpildykite medienos glaistai. Naudokite prisilietimas dažais, kad padengtumėte medienos glaistai.

Author: imam258

Leave a Reply