info@imam.lt
+370 644 54348

Statykite protingai

  • Posted by: imam258

Kiekvienas turi savo patarimų ir gudrybių, kurie padės greičiau ir tiksliau kurti. Čia yra keletas geriausių Minimizuoti lenkimo medienos panelių statybos patarimai dalijasi patyrę pliusai.
Grindinio grindų dangų klojimas

Įdiegus OSB grindų apvalkalą, jums gali būti sunku nuleisti T & G lapus ant sijų, nenuimant jų ir nelyginant klijų. Sumontuokite bendrą sodo kėlimo mašiną po pagrindine grindine briauna, kad atsargiai nuleiskite grindų skydą.
Priimtini nuokrypiai

Niekas nėra tobulas, bet gerai žinoti savo tolerancijas. Norėdami pradėti nuo rėminimo, grioveliai turi būti tiesūs, lygūs, lygiagrečiai ir kvadratai. Čia turite truputį išsisukti kambarį su jų ilgiu.

Kita vertus, ratlankiai turi būti tinkamo ilgio iki 1/10 colio tikslumo, kol jie bus prikalti prie gulbės.

Kraštovaizdžio apatinės sienelės plokštės ilgis turi tam tikrą laisvę ir gali būti iki ¼ colio trumpas, tačiau viršutinę plokštę reikia išlyginti iki 1/4 colio. Dangtelio arba dvigubo plokštelės ilgis, kuris sėdi ant jo, gali turėti šiek tiek daugiau wiggle kambarį su ¼ colių tolerancija.

Kaip tiesiai turėtų būti jūsų sienos? Iki 0,25 colio pločio už kiekvieną 8 pėdų ir ¼ colio lanko 50 pėdų sienos nesukels didelių struktūrinių problemų.

Ypatingą dėmesį atkreipkite į virtuves ir vonios kambarius, kad kiti sandoriai galėtų lengviau atlikti savo darbą.
Naudokitės savo geriausiu medienos gaminiu

Daugelis žirklių nesiruošia būti tolygiai tiesios, taigi išsaugokite geriausius kūrinius, nes tai yra didžiausias skirtumas. Virtuvės ir vonios reikia tiesioginių sienų plytelėms ir baldams. Kampai ir durys taip pat turi būti kvadratinės, taigi išsaugokite savo tiesiausias špagatas šiose srityse.

Dvi viršutinės sienelės plokštės turi būti tiesios, tačiau apatinė dalis nėra tokia kritinė.

Author: imam258

Leave a Reply