Menu
Your Cart
Atidarymo proga nuolaidos iki 25%. Paskubėkite sutaupyti!

Atvykstančios prekės

Model: RTHN1669
Muzikinė varlė kuri dar ir pučia muilo burbulus pavers mažųjų pasimaudymus laukiama pramoga kiekvieną dieną. Suteikite jiems džiaugsmo padovanodami šią nuostabią dovaną ir tegul nuobodžios maudynės tampa puiku muzikos ir muilo burbulų šou! Į komplektą įeina siurbtukai, kurių dėka varlę galime lengva..
17.19€
Model: RTG205
Šventes pasitikime pasiruošę ir papuošę namus! Puoškime ne tik namų vidų, bet ir lauką. Girlianda - varveklis puikiai tinka puošti namui. Apveskite girliandą palei namo sienas ir uždekite sutemus. Girlianda - varveklis suteiks jaukumo ir gražiai švies iš tolo. Paskleiskite šventinę dvasią su nuostab..
9.69€
Model: RTG230
Šventes pasitikime pasiruošę ir papuošę namus! Puoškime ne tik namų vidų, bet ir lauką. Girlianda - puikiai tinka puošti namui. Apveskite girliandą palei namo sienas ir uždėkite sutemus. Girlianda - suteiks jaukumo ir gražiai švies iš tolo. Paskleiskite šventinę dvasią su nuostabia LED šviesos girli..
6.99€
Model: RTMXD740
Aukštos kokybės 230 V kintamosios srovės tinklo įtampos keitiklis į 12 V DC cigarečių degiklio lizdą. Jis maitins namuose ar biure daugumą elektros ir elektroninių prietaisų, kurie naudoja cigarečių degiklio lizdą, min. GPS, PDA, GSM, CB radijo įkrovikliai, siųstuvai, turistiniai šaldytuvai, nešioja..
37.39€
Model: RTMXD748
„Wi-Fi“ USB adapteris veikia su „Windows 7“, „8“, „10“ ir „Mac OS 10“ ir naujesnėmis versijomis Dviejų juostų WLAN adapteris: belaidis USB adapteris su greitu belaidžiu perdavimu iki 1200 Mb/s 5 GHz (867 Mb/s) arba 2,4 GHz (300 Mb/s) dažnių juostoje. NS) Dvigubas 5 dBi antenos raktas: šis belaidis r..
28.99€
Model: RTB8D1
Tai puikus robotų rinkinys, skirtas lavinti vaiko kūrybiškumą ir vaizduotę. Be to, šis rinkinys tausoja gamtą ir naudoja tik saulės energiją. Puikus žaislas vaikų ir tėvų laikui kartu. Saulės energija valdomas robotas gali būti transformuotas į 14 skirtingų robotų modelių, kurie turi daugybę judesių..
15.59€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 502 (42 puslapių)