Menu
Your Cart
Atidarymo proga nuolaidos iki 25%. Paskubėkite sutaupyti!

Buitis

Model: RT000035
Trūksta spalvų vakarėliui, o gal sunkiai sekasi užmigdyti vaikus? Įsigydami šį žvaigždes imituojantį šviestuvą tikrai rasite daugybę situacijų, kur galėsite jį panaudoti. Su šiuo projektoriumi galėsite sukurti tiek žvaigždėto dangaus vaizdą, tiek visatos žvaigždes vos vienu mygtuko paspaudimu - akim..
8.90€
Model: RTG230
Šventes pasitikime pasiruošę ir papuošę namus! Puoškime ne tik namų vidų, bet ir lauką. Girlianda - puikiai tinka puošti namui. Apveskite girliandą palei namo sienas ir uždėkite sutemus. Girlianda - suteiks jaukumo ir gražiai švies iš tolo. Paskleiskite šventinę dvasią su nuostabia LED šviesos girli..
6.99€
Model: RTEK964
Puodų rinkinys pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno tolygiam karščio pasiskirstymui. Šių indų rinkinio sudedamosios dalys greitai įkaitina maistą ir ilgesnį laiką palaiko jo temperatūrą. Tinka visiems maisto ruošimo prietaisams: elektrinėms, dujinėms, halogeninėms ir indukcinėms viryklė..
108.90€
Model: RTSB-SBLUC000014
Šios ketaus keptuvės siūlo neprilygstamą šilumos paskirstymą ir išlaikymą, puikus, pastovus gaminimo efektyvumas. Naudokite jį su bet kokiu šilumos šaltiniu! Viryklės: dujinės, elektrinės arba indukcinės; Orkaitės; Griliai; Laužas. Savybės:Svoris: 6,3 kg; Ilgis: 46.4 cm/41.8 cm; Plotis: 30.5 cm/25..
88.49€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 403 (34 puslapių)