Menu
Your Cart
Atidarymo proga nuolaidos iki 25%. Paskubėkite sutaupyti!

Buitinė chemija ir valymo priemonės

Model: RTI91
Plaukų džiovintuvas/šepetys yra patogus ir modernus 2in1 sprendimas kiekvienai moteriai! Funkcionalumas, naudojimo paprastumas ir graži išvaizda yra savybės, kurios išskiria šį įrenginį rinkoje. Džiovintuvas ir šepetys suteikia viską, ko reikia, kad jūsų plaukai būtų sveiki ir gražūs: trijų lygių or..
23.79€
Model: RTKR14R
Savo išmaniuosius įrenginius galėsite pasiekti tiesiog patogiai įsitaisę ant sofos! Bendraukite, žaiskite, naršykite internete – darykite viską, kaip įprastai, tik daug patogiau: Jums nebereikės sėdėti prilipus prie TV, PC ar kito įrenginio, galėsite juos patogiai valdyti net 10 m atstumu! Funkcijos..
12.00€
Model: RTMXD054
Kompresorius yra praktiškas prietaisas transporto priemonių savininkams. Kompresorius yra patogus dėl savo mažų matmenų ir tvirtas dėl kompresoriaus metalinio korpuso, užtikrinantis prietaiso ilgaamžiškumą - korpusas ir krumpliaračiai yra visiškai pagaminti iš metalo. Bendras pateikto prietaiso svor..
35.99€
Model: RTMXD038
Vienas geriausių sprendimų, kuriuos vairuotojas gali priimti, ypač tie, kurie vairuoja didelę transporto priemonę, pavyzdžiui, RV su ribotu matomumu. Galinė kamera apsaugos nuo galimų susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis, žmonėmis ar kitais objektais, išvengs nereikalingų nelaimingų atsitiki..
27.90€
Model: RTMXD725
Belaidė klaviatūra - puiki pagalbininkė ne tik namuose, bet ir dirbant ofise. Belaidis ryšys leidžia dirbti visame kambaryje iki 10 metrų atstumo. Ši "Bluetooth" klaviatūra tinkama naudoti su: "iPad Air 4 / iPad 2020" / "iPad" 8-osios kartos ir "iPad 7" kartos / "iPad 2018/2017", "iPad Pro 9.7", "iP..
23.99€
Model: RTL20015
Signalizacija yra puikus būdas apsaugoti jūsų turtą nuo įsibrovėlių. Ši labai paprastai ir patogiai montuojama signalizacija leis jums jaustis saugiai ir nebijoti, kad kažkas gali pasikėsinti į jūsų turtą. Signalizacijos sirena išbaidys visus įsibrovėlius nepaisant to ar jūs būsite namuose ar ne. Pl..
12.00€
Model: RTMXA240
Deguonies infuzija yra naujas neinvazinis odos atnaujinimo metodas. Aukšto dažnio RF ir EMS suteikia švelnų odos komfortą, gerina kraujotaką ir efektyviai atkuria odos ląsteles. Sukamąjį jungiklį itin lengva naudoti. 12 intensyvumo lygio, patenkins skirtingų žmonių poreikius. Raudonos šviesos šilta ..
40.90€
Model: RTMXD086
Aromaterapija pagrįsta terapiniu eterinių aliejų, gautų iš įvairių augalų dalių: gėlių, lapų, stiebų, medžių žievės, šaknų ir sėklų, naudojimu. Visi jie turi antiseptinių savybių, vieni gaivina, stimuliuoja, didina koncentraciją, kiti gerina nuotaiką, turi antidepresantų savybių ir atpalaiduoja. Kit..
46.00€
Model: RTMXA44
Teleskopinė mikropluošto šluota, dulkių šluota su lanksčia kampine šluota, be vargo pašalina dulkes ir voratinklius, ypač ilga 40-254 cm...
16.90€
Model: RTMXD724
Dirbtinio rūko mašina Jūsų šventėms, vakarėliams, scenos pasirodymams! Įvairių spalvų rūkas. 500w galia. Skystis rūkui/ dūmams gaminti nepridedamas. Puikus efektas Jūsų šventėms: vestuvėms, Kalėdoms, įvairiausiems vakarėliams ir netgi sceniniams pasirodymams! Įvairių spalvų rūkas leis improvizuoti i..
68.90€
Model: RTMXD032
Penkių temperatūros reguliavimo lygių dėka galite pasirinkti tinkamą temperatūrą ruošiant patiekalą. Kaitlentė puikiai tinka tose vietose, kur nėra prieigos prie dujų, trūksta dar vienos kaitlentės gaminant maistą arba reikia vietą taupančios ar laikinos kaitlentės namuose. Techninės specifikacijo..
18.90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 70 (6 puslapių)