Menu
Your Cart
Atidarymo proga nuolaidos iki 25%. Paskubėkite sutaupyti!

Buitinė technika ir elektronika

Model: RTL8360
Įprasti termometrai yra nepatogūs norint pamatuoti mažylio temperatūrą? Tuomet šis bekontaktis termometras yra tai ko Jums reikia. Bekontakčiu termometru galite pamatuoti miegančio vaiko temperatūrą dieną ar naktį taip nepažadindami vaikučio. Jis tinka ne tik mažiems bet ir suaugusiems žmonėms. Šiuo..
32.90€
Model: RTL20015
Signalizacija yra puikus būdas apsaugoti jūsų turtą nuo įsibrovėlių. Ši labai paprastai ir patogiai montuojama signalizacija leis jums jaustis saugiai ir nebijoti, kad kažkas gali pasikėsinti į jūsų turtą. Signalizacijos sirena išbaidys visus įsibrovėlius nepaisant to ar jūs būsite namuose ar ne. Pl..
12.00€
Model: RTMXD044
Produktas pagamintas iš labai patvaraus nerūdijančio plieno ir sukurtas taip, kad darbas virtuvėje būtų kuo efektyvesnis:Rankena, kuri mašinėlę pritvirtins prie stalo ir papildomai imobilizuos. Neslystančios pagalvėlės papildomam mašinos stabilizavimui Produktą labai lengva naudoti ir valyti.PE..
67.19€
Model: RTMXD086
Aromaterapija pagrįsta terapiniu eterinių aliejų, gautų iš įvairių augalų dalių: gėlių, lapų, stiebų, medžių žievės, šaknų ir sėklų, naudojimu. Visi jie turi antiseptinių savybių, vieni gaivina, stimuliuoja, didina koncentraciją, kiti gerina nuotaiką, turi antidepresantų savybių ir atpalaiduoja. Kit..
46.00€
Model: RTL19015
Vandens šildytuvas su LED ekranu, kuris parodo vandens temperatūrą. Maksimali pašilimo temperatūra yra 60 °C. Sutaupysite laiko, energijos ir vandens, nes nereikės didžiulių šildytuvų ar centrinės šildymo sistemos, kad iš čiaupo bėgtų šiltas vanduo. Modernus vandens šildytuvas suteiks Jūsų virtuvei ..
46.99€
Model: RTL19016
Vandens šildytuvas su ekranu, rodančiu vandens temperatūrą, pašildo vandenį iki 60 °C temperatūros tiesiai iš čiaupo – sutaupysite laiko, energijos ir vandens, nes nereikės didžiulių šildytuvų ar centrinės šildymo sistemos, kad iš čiaupo bėgtų šiltas vanduo. Vandens šildytuvas suteiks Jūsų virtuvei ..
84.00€
Model: RTMXA034
3in1 - laikrodis, žadintuvas ir veidrodis! Viskas viename mažame įrenginyje.  Nuo 18 val. iki 6 val. prietaisas šviečia mažesniu intensyvumu. Tai ypač naudinga, kai laikrodį naudojame miegamajame ir nenorime, kad jis akintų. Be naktinio režimo, dienos metu taip pat galima rankiniu būdu reguliuoti šv..
16.79€
Model: RTL20023
Kartais taip nėra laiko ir noro išsitraukti didelę lyginimo lentą ir laukti, kol įkais lygintuvas. Todėl siūlome alternatyvą, jeigu norite džiaugtis tvarkingais ir nepriekaištingai išlygintais drabužiais, Jūs turite įsigyti vertikalų garų lygintuvą, kuris pravers tiek namuose, tiek kelionėje. Lygink..
26.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 45 (4 puslapių)