Menu
Your Cart
Atidarymo proga nuolaidos iki 25%. Paskubėkite sutaupyti!

Ausinės

Model: RTL20101
Daugiau jokių susipainiojusių laidų jūsų kišenėse! Šios puikaus dizainio, madingos belaidės ausinės pasižymi ne tik gražia išvaizda, bet ir puikia garso kokybe. Ausines galima prijungti prie bet kurio telefono, kuriame yra “Bluetooth” funkcija Belaides ausines naudoti darosi dar patogiau. Šias daili..
32.90€
Model: RTMXA224B
Nepamainomas prietaisas kiekvienam, kuriam mobilusis telefonas yra darbo įrankis. Ausinė skirta tiek kairiajai , tiek dešinei ausiai. Rinkinys yra puikus pagalbininkas, kai reikia kalbėti telefonu vairuojant automobilį. Tinka visiems mobiliesiems telefonams su Bluetooth funkcija . Lankstus rankenos ..
15.89€
Model: RTMXD721
Ieškote kokybiškų belaidžių ausinių už prieinamą kainą? Šios belaidės Bluetooth ausinės sukurtos taip, kad būtų patogios jūsų ausiai. Šios belaidės sportinės ausinės yra atsparios prakaitui, todėl galite nebijodami sportuoti, nes ausinėms tikrai nepakenksite. Garso bloke sukurtas dulkėms atsparus fi..
42.90€
Model: RTL20027
Minimalistinio dizaino Bluetooth ausinės užtikrina geros kokybės garsą, vieną kartą prijungus prie savo įrenginio kitus kartus prisijungimas vyks automatiškai, todėl jomis itin patogu ir paprasta naudotis. Po kiekvieno muzikos klausymo ausines įdėjus į dėžutę jos pasikraus kitam klausymui. Puikiai t..
21.90€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)