Menu
Your Cart
Atidarymo proga nuolaidos iki 25%. Paskubėkite sutaupyti!

Prekės augintiniams

Model: RTMM106
Savybės:Išvaizda: balta Talpa: 4 l Medžiaga: ABS LCD ekranas Maistas: sausas maistas, 2-12 mm skersmens Įrašymo funkcija: palaiko 10 sekundžių balso įrašymą, Palaiko klavišo užrakto funkciją (neleidžia naminiams gyvūnams paspausti mygtuko, kad galėtų valgyti). Išjungimo iš maitinimo šaltinio atmin..
183.99€
Model: RTMXA36
2L didelės talpos puikiai tinka šunims, katėms, kelių naminių gyvūnėlių ūkiams. 2 vandens srauto režimai, užtikrinantys švarų tekantį vandenį, padarys jūsų augintinius laimingesnius ir sveikesnius.Savybės:Didžiausia talpa: 2 litrai (67 uncijos); Prekės dydis: apytiksl. 16,5x16,5x15,5 ; Produkto ..
47.90€
Model: RTMXA11
Savybės:talpa: 6x75 g;išmatavimai 30x30x7 cm;medžiaga, netoksiškas plastikas;dozatorius skirtas tik sausam maistui dėti;šėrimo garsas yra paukščių giedojimas, rodantis, kad gyvūnas valgo;produktas yra atsparus vandeniui;galia 3xAA (į komplektą neįeina)...
70.49€
Model: RTI65
Drėgmei atspari konstrukcija - išlaiko žuvų maistą sausą. Jame gali tilpti dauguma maisto tipų, įskaitant dribsnius, granules ar trupinius. Įsitikinkite, kad žuvų maitinimo prietaisas stovi virš vandens ir nenukrito į vandenį. Galima prietaisą pritvitrtinti dviem būdais: Rankenėlės pagalba užfiksuot..
50.00€
Model: RTL20124
Puiki apsauga automobilio salonui! Šis užtiesalas apsaugos visą galinę sėdynę nuo kailio ar kitų nešvarumų, kuriuos į automobilį gali atsinešti Jūsų augintinis. Šios apsaugos dėka galėsite nesukti galvos dėl papildomų valymų ar salono priežiūros. Švarus, sausas ir visada lyg naujas Jūsų automobilio ..
13.99€
Model: RTI50
Uždangalas yra nepralaidus vandeniui, kuris ne tik apsaugo automobilio apmušalus nuo purvo ir drėgmės, bet ir žymiai palengvina kilimėlio paviršiaus valymą. Apatinė kilimėlio dalis yra padengta specialiu, neslidžiu gumos sluoksniu, kuris pagerina stabilumą ant sėdynės. Jis tiesiog išskleidžiamas ant..
35.90€
Model: RTMXA1
Savybės:medžiaga: kartonas; matmenys: 23,5 / 43 / 7 cm; svoris: 0,259 kg...
7.90€
Draskyklė katėms su minkštu guoliu, 70cm, kreminė - Vangaloo Draskyklė katėms su minkštu guoliu, 70cm, kreminė - Vangaloo
Naujiena
Model: RTUA-128
Pradžiuginkite savo augintinį su jam specialiai pritaikytu nameliu draskykle! Jūsų katė galės laisvalaikį leisti arba namelyje arba minkštame guolyje, Stulpai apvinioti sizalio virvele, kuri pritaikyta kačių nagams. Tad Jūsų katė galės mėgautis jai skirta vieta nagams drąskyti. Draskyklėje Jūsų augi..
70.90€
Draskyklė katėms, 118 cm, Vangaloo. kreminė Draskyklė katėms, 118 cm, Vangaloo. kreminė
Naujiena
Model: RTUA-03BE / 118-beige
Ši draskyklė patiks Jūsų augintiniui. Ant jo katė galės prigulti pailsėti, iš jo nuo viršūnėje esančios salelės stebėti aplinką ar į draskyklę pasigaląsti nagučius. Stovo viduryje yra minkšta, pliušine medžiaga aptraukta, jauki būdelė, kurioje katė galės ramiai, niekieno netrukdoma nusnausti.Prie vi..
87.09€
Model: RTKR1134
Šis maisto dubenėlis augintiniams puikiai tinka atskirti šlapią nuo sauso maisto ir palaikyti pilną vandens dubenėlį. Automatinis vandens papildymas leidžia bet kuriuo metu kontroliuoti vandens kiekį. Didelės talpos dubuo tinka katėms ir šunims. Vandens butelį galima pakeisti ir naudoti 28 mm kakliu..
34.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 72 (6 puslapių)