Menu
Your Cart
Atidarymo proga nuolaidos iki 25%. Paskubėkite sutaupyti!

Griliai, kepsninės

Model: RTMXA042
Griliaus įrankių rinkinys apima viską, kas reikalinga mėgėjiškam ir profesionalesniam kepimui ant grotelių. Rasite aštrų peilį, šakutę, taip pat mentelę, teptuką ir žnyples. Be to, rinkinyje yra ir 4 iešmai. Griliaus įrankiai pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, kuris yra atsparus aukšt..
51.99€
Model: RTE001
Galbūt jau kuris laikas svajojate apie patogią, transportuojamą kepsninę? Kuomet skaniausią ir sultingiausią maistą galite išsikepti ten, kur Jums patogiausia? Tada, kada Jūs norite? Šis transportuojama kepsininė yra puikus variantas! Galėsite pasirinkti tinkamiausia Jums temperatūra, kadangi yra 4 ..
35.00€
Model: RT5257
Aukštos kokybės sodo židinys, grilis ir keptuvė. Židinys leidžia įžiebti kontroliuojamą ugnį sode, nerizikuojant jai išplisti ir sugadinti, pavyzdžiui, veją. Komplekte esantis iešmas, pastatytas ant stabilios konstrukcijos, leidžia kepti patiekalus tiesiai ant ugnies ar žarijų iš anglies. Savybės:..
280.99€
Model: RTI150
Magnetinių lempų rinkinys, tai ne tik paprastas kepsninės apšvietimas, bet ir nešiojama lempa stovyklavimui, skaitymui ar darbo šviesa mechanikams. Kepsninės lemputė turi tvirtą magnetinį pagrindą, leidžiantį tvirtai ją pritvirtinti prie grotelių ar kito metalinio paviršiaus, bet kurioje padėtyje. P..
18.90€
Model: RTI155
Rinkinys, su, kuriuo puikiai nuvalysite savo grilių ir kepsninių groteles. Šepečiai paspartins apnašų išvalymą, tad būsite užtikrinti, kad greitai ir kokybiškai pasieksite norimą švaros rezultatą. Savybės:Medžiaga: nerūdijančio plieno viela, cinkuota susukta viela, PP rankena; Matmenys: ilgis 30,5..
12.99€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)