Menu
Your Cart
Atidarymo proga nuolaidos iki 25%. Paskubėkite sutaupyti!

Gimnastikos ir fitneso prekės

Model: RT994000476
Akupresūros masažinis kilimėlis, skirtas asmenims daug laiko praleidžiantiems netaisyklingoje sėdimoje pozicijoje ar susiduriantiems su nugaros, juosmens skausmais. Kilimėlis su 6210 masažinių taškų. Tinka visiems, kas skundžiasi skausmais ar tiesiog nori atpalaiduoti raumenis po sunkios dienos.  Ju..
37.00€
Model: RTMXD092
Išlankstoma atsispaudimų lenta su rankenomis skirta treniruoti keturias skirtingas raumenų grupes: rankas, krūtinę, tricepsą bei nugarą. Lentoje raumenų grupių padėtys pažymėtos skirtingomis spalvomis, tad tai leidžia lengviau planuoti mankštą. Guma padengtos rankenos užtikrins stabilumą treniruočių..
41.90€
Model: RTMXA222
Tobulas masažinis lankas – tai prietaisas, padedantis efektyviai numesti svorį. Specialiai sukurti masažo kamuoliukai pratimų metu spaudžia pilvo, nugaros, klubų ir sėdmenų raumenis. Be to, lankas turi iškilimus, kurie mažina raumenų įtampą, skatina kraujotaką, atkuria pusiausvyrą.  Projekcijos stim..
32.90€
Model: RTMXA256
Powerball Hi5 giroskopinis kamuolys yra prietaisas, skirtas riešo ir dilbio treniruotėms ir reabilitacijai. Kamuoliuko valdymas pagrįstas įmontuotu giroskopiniu mechanizmu, kuris, pajudintas sukamaisiais riešo judesiais, leidžia atlikti riešo ir dilbio pratimus. Kamuolys turi foninį apšvietimą, kuri..
21.00€
Model: RTMXA2584
Profesionalus jogos kilimėlis leidžia atlikti visus pratimus patogiai, saugiai ir stabiliai. Aukštos kokybės gumos ir PVC mišinys garantuoja gaminio ilgaamžiškumą net ir intensyviai naudojant. Nors šis jogos kilimėlis yra plonas, medžiaga, iš kurios jis pagamintas, yra minkšta ir maloni liesti, taip..
22.90€
Model: RTL20035
Šios SIX7FIT juostos - tai nepamainomas priedas sportuojant ar atliekant mankštą. Juosta yra labai tampri, bet taip pat ir labai patvari. Puikiai tinka prisitraukimams, jėgos, tempimo pratimams, pritūpimams. Atminkite, jog atliekant pratimus juosta neturi būti ant sanarių, pavyzdžiui, atliekant prit..
12.00€
Model: RTL20076B
Tvirtas gimnastikos kamuolys, tinka pratimams įvairaus kūno sudėjimo žmonėms. Idealiai tinka sportui namuose bei reabilitacijai. Jo taisyklingas naudojimas teigiamai veikia fizinę būklę ir padeda numesti svorio. Taip pat, tai yra puiki dovana jaunoms mamytėms, spyruokliavimas ant kamuolio ne tik pad..
17.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 26 (3 puslapių)