Menu
Your Cart
Atidarymo proga nuolaidos iki 25%. Paskubėkite sutaupyti!

Lauko žaislai

Model: RTHN1669
Muzikinė varlė kuri dar ir pučia muilo burbulus pavers mažųjų pasimaudymus laukiama pramoga kiekvieną dieną. Suteikite jiems džiaugsmo padovanodami šią nuostabią dovaną ir tegul nuobodžios maudynės tampa puiku muzikos ir muilo burbulų šou! Į komplektą įeina siurbtukai, kurių dėka varlę galime lengva..
17.19€
Model: RTKR100
Šis puikus žaislas privers jūsų mažuosius nusišypsoti! Stebuklinga lazdelė pučia nuostabius burbulus paspaudus mygtuką. Lazdelės širdelė švyti LED lemputės dėka ir groja malonią muziką. Norėdami pradėti žaisti, tiesiog įdėkite baterijas, supilkite skystį į apačioje esantį indą ir paspauskite mygtuką..
13.90€
Model: RTKR105
Sensacingas rinkinys mažam futbolo gerbėjui. Futbolo vartai vaikams – puikus būdas sudominti mažiausius ar ugdyti esamą aistrą sportui. Tokia dovana apsidžiaugs ir jaunieji sportininkai, ir savo nuotykius su kamuoliu tik pradedantys vaikai. Futbolo rinkinys vaikams lavina motoriką, moko koordinacijo..
25.99€
Model: RTKR101
Interaktyvus žaidimas – šokantis kirminas! Taisyklės paprastos, bet žaidimas labai smagus ir reikalaujantis įgudimo. Laimi žaidėjas, kuris pirmas sugeba įmesti 3 žiedus aplink kirmino kaklą. Žinoma, kirminas visada linguoja! Žaidimas linksmins ir mažus, ir senus – naudodamiesi vamzdelių skaičiumi (s..
16.99€
Model: RTalgr-295349
Norite, kad eilinis gimtadienis virstų kažkuo nepaprastu ir nustebintų pačius mažiausius? Muilo burbulų pistoletas vaikams yra ir puiki dovana paįvairinantis vakarėlius.Specifikacija:Skystis įtrauktas Įpakavimas – kartoninė dėžutė Pistoletas nėra apšviestas LED Reikalingos 3 x AA baterijos..
33.99€
Model: RTKR99B
Jūsų vaikas nori dalelės savo pasaulio? Padovanok jam šią palapinę, kurioje jis susikurs savo svajonių vietelę! Slėptuvės kiekvienam mažyliui suteikia saugumo jausmą. Vaikai slepiasi jaukiose, šiltose ir ramiose vietose, o tai skatina jų vaizduotę ir fantaziją, leidžia nusiraminti. Turime jums puikų..
42.69€
Model: RTKR143P
Pripučiamas ratas - spurga pritrauks kiekvieno dėmesį savo spalvingumu. Tai ne tik puikus akcentas vasaros laiku, bet ir žaisminga pagalba besimokantiems plaukti, ar norintiems ramiai plūduriuoti vandenyje- baseine, jūroje ar ežere. Savybės:Matmenys: 120 cm; Vidinis diametras: 38 cm; Medžiagos sto..
18.90€
Model: RTalgr-295348
Norite, kad eilinis gimtadienis virstų kažkuo nepaprastu ir nustebintų pačius mažiausius? Muilo burbulų pistoletas vaikams yra ir puiki dovana paįvairinantis vakarėlius.Specifikacija:Skystis įtrauktas Įpakavimas – kartoninė dėžutė Pistoletas nėra apšviestas LED Reikalingos 3 x AA baterijos..
37.00€
Model: RTM111
Žaislinės raketos puikiai tinka žaisti lauke. Rinkinį sudaro paleidimo įrenginys ir 3 spalvingos raketos, reguliuojamos taip, kad galėtų skrieti visomis kryptimis - puikiai tinka žaisti lauke. Nuostabios putplasčio raketos su pompine paleidimo sistema - kuo smarkiau užlipsite ant pompos, tuo aukščia..
15.99€
Model: RTKR95
Skraidantis suktukas jums paliepus skrenda aukštyn ir grįžta atgal į jūsų ranką lyg bumerangas. Mini dronas dėka RGB apšvietimo naktį šviečia ryškiai ir spalvingai. Tai yra puikus būdas priversti vaikus judėti. Lengva naudoti: pirmiausia paspauskite jungiklį, esanti žaislo viršuje, o tada lengvai pa..
28.99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 19 (2 puslapių)